دانلود فیلم ایرانی رجب دلبر با کیفیت بالا و لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی رجب دلبر با کیفیت بالا و لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی رجب دلبر با کیفیت بالا و لینک مستقیم

فیلم ایرانی رجب دلبر با ژانر کمدی برای تمام سنین

فیلم رجب دلبر با هنرنمایی مهران رجبی ، پرستو صالحی و …

ژانر : کمدی

محصول : ایران

سال تولید : ۱۳۹۳

مدت زمان : ۸۸ دقیقه

بازیگران : مهران رجبی/یوسف صیادی/پرستو صالحی

خلاصه فیلم : داستان فیلم رجب دلبر از این قرار است که رجب که یکی از خوانندگان مشهور عروسی هاست به دلیل به مشکل افتاد پدر زنش که به جمع آوری شیر از محله های مختلف مشغول است تمام تلاشش را میکند ولی نه تنها نمیتواند بلکه برای خودش هم مشکلاتی به وجود می آید که…

فیلم رجب دلبر به تهیه کنندگی و کارگردانی موسی پایین محلی ، تولید سال ۱۳۹۳ است. در این فیلم همانطور که از اسامی بازیگرانش پیداست از بازیگران تئاتری استفاده شده است و این به فیلم کمدی ما جذابیت ویژه ای می افزاید.
نکته قابل توجه این فیلم بازگشت دوباره پرستو صالحی به سینمای ایران بعد از ۵ سال دوری و بازی او در کنار طنز پرداز خوب کشورمان یوسف صیادی به این فیلم چهرع ای جالب می افزاید.

داستان فیلم رجب دلبر از این قرار است که رجب که یکی از خوانندگان مشهور عروسی هاست به دلیل به مشکل افتاد پدر زنش که به جمع آوری شیر از محله های مختلف مشغول است تمام تلاشش را میکند ولی نه تنها نمیتواند بلکه برای خودش هم مشکلاتی به وجود می آید که…

اندکی درباره پرستو صالحی :

نام اصلی او الهام صالحی است که متولد ۹ ابان ۱۳۵۶ در تهران است

مادرش خانه‌دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ‌شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می‌کند.

اسطوره‌هایش محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و … هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است. فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده‌است. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش زنده‌یاد فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده‌است.

او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.